Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Kariéra

Kariéra

ASISTENT/KA

Chcete být součástí týmu, který se nezastaví? Být první rukou jednatele a pomáhat firmě růst?

Jsme česká firma se sídlem v Plzni a zabýváme se výrobou obytných vestaveb na míru potřebám našich zákazníků. Pracujeme v malém týmu lidí a dáváme dohromady individuální obytná vozidla, která doslova berou dech.

Jste komunikativní, kreativní a český jazyk ovládáte na jedničku? Pak možná hledáme právě Vás!

Náplň práce a pracovní doba:

  • Podpůrná administrativní práce
  • Správa sociálních sítí Facebook, Instagram, Youtube
  • Komunikace se zákazníky
  • Účast na firemních akcích – výstavy aj.
  • Pracovní doba 8.00 – 16.30 (po zapracování a dohodě možnost úpravy)

Požadujeme:

  • Dobré komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Kreativitu
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Český jazyk (psané slovo) na vysoké úrovni
  • Německý nebo Anglický jazyk výhodou
  • Zkušenosti výhodou

Nabízíme:

  • Progresivní platové ohodnocení (s rostoucími znalostmi a dovednostmi roste i mzda)
  • Čisté a pohodové pracovní prostředí
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvky na sport/zdraví/relaxaci
  • 5 týdnů dovolené
  • Při splnění plánu roční prémie ve formě 13. platu (nutnost odpracovat alespoň 9 měsíců z předchozího roku)
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Možnost zapůjčení firemního obytného vozidla
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nástupní platové ohodnocení 26.000 – 32.000 (dle prokázaných dovedností a zkušeností)

V rámci nástupu Vás provedeme celým výrobním procesem, vše Vám ukážeme.
Poznejte zajímavou práci na nevšedních  projektech.

Těšíme se na Vás!

Rozvody elektřiny v obytném voze EVO Výroba nábytku na míru do obytných automobilů Výroba nábytku na míru do obytných vozů Výroba nábytku na míru do obytných automobilů

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů