Česky English

Napište nám

Můžeme Vám s něčím poradit?
Nechte si zaslat náš katalog i v tištěné podobě!
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Kariéra

Kariéra

ASISTENT/KA

Chcete být součástí týmu, který se nezastaví? Být první rukou jednatele a pomáhat firmě růst?

Jsme česká firma se sídlem v Plzni a zabýváme se výrobou obytných vozidel na míru potřebám našich zákazníků. Pracujeme v malém týmu lidí a dáváme dohromady individuální obytná vozidla, která doslova berou dech.

Jste komunikativní, kreativní a český jazyk ovládáte na jedničku? Pak možná hledáme právě Vás!

Náplň práce a pracovní doba:

  • Podpůrná administrativní práce
  • Příprava podkladů pro účetní kancelář
  • Zajištění chodu kanceláře
  • Správa sociálních sítí Facebook, Instagram, Youtube
  • Komunikace se zákazníky
  • Účast na firemních akcích – výstavy aj.
  • Pracovní doba 8.00 – 16.30 (po zapracování a dohodě možnost úpravy)

Požadujeme:

  • Dobré komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Kreativitu
  • Organizační schopnosti
  • Znalost práce s MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Český jazyk (psané slovo) na vysoké úrovni
  • Německý nebo Anglický jazyk výhodou
  • Zkušenosti výhodou

Nabízíme:

  • Progresivní platové ohodnocení (s rostoucími znalostmi a dovednostmi roste i mzda)
  • Čisté a pohodové pracovní prostředí
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvky na sport/zdraví/relaxaci
  • 5 týdnů dovolené
  • Při splnění plánu roční prémie ve formě 13. platu (nutnost odpracovat alespoň 9 měsíců z předchozího roku)
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Možnost zapůjčení firemního obytného vozidla
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nástupní platové ohodnocení 23.000 – 30.000 (dle prokázaných dovedností a zkušeností)

V rámci nástupu Vás provedeme celým výrobním procesem, vše Vám ukážeme.

Poznejte zajímavou práci na nevšedních  projektech. Pošlete nám svůj životopis včetně fotografie v odpovědním formuláři, nebo emailem info@rv-evo.cz. Ozveme se Vám a domluvíme se na osobním pohovoru u nás v kanceláři.

Těšíme se na Vás!