Česky English

Napište nám

Můžeme Vám s něčím poradit?
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Jsme RV Evolution a zabýváme se...

...výrobou obytných vozidel, dodávek a expedičních automobilů. Vytváříme domovy na čtyřech kolech, ve kterých nechybí prostorné koupelny, rozměrné kuchyně a pohodlné ložnice. Společně s Davidem Krsem Vás srdečně vítáme na naší cestě za svobodou.

„Dobrý den,

spolu s RV Evolution budujeme novou značku českých obytných vozidel EVO. Naší hlavní myšlenkou při tvorbě obytných dodávek a expedičních vozidel, jste Vy. Naši zákazníci. Já osobně s Vámi povedu dialog, od prvotních návrhů, přes konfiguraci až po detailní úpravy Vašeho vozu. Vždy tak vytvoříme ojedinělé vozidlo dle Vašich představ.

Na trhu nejsem žádným nováčkem, již dvacet let pomáhám utvářet trh českých obytných vestaveb. S těmito zkušenostmi zaštiťuji mimo jiné náš vývoj příslušenství pro obytná vozidla. Za podpory moderních technologií, 3D programů od Siemensu, CNC obrábění, nebo 3D tisku vytváříme vlastní komponenty a snažíme se dosáhnout jediného cíle. Spokojeného zákazníka, který se k nám bude s radostí vracet. Vítám Vás v RV Evolution.“

Zakladatel firmy David Krs
Práce na nábytku pro obytný vůz

Dnes už je firma stálicí na českém trhu a do moderních prostor Business Park Republikánská přijíždějí zákazníci z celé České Republiky, ale i z Německa, nebo Rakouska. Rozvíjí se spolupráce se zvučnými jmény, jakými jsou například Bosch Termotechnika, nebo Paragan Trucks a mezi obytnými dodávkami tak nechybí i velmi zajímavé speciály. Zavítejte za námi do Plzně a poznejte opravdovou svobodu ve světě cestování na čtyřech kolech.

Začíná nová kapitola, do světa vyjíždí první vozy EVO.

2020

Logo RV Evolution

Založení

2021

První zakázka

První obytná vestavba byla kompletována na podvozku Fiat Ducato L3H2 a přinesla nový vývojový prvek ve formě speciální stolové nohy pro větší komfort a úsporu místa v přední části vozu.

První objedný vůz EVO Comfort

Interiér vozu EVO Comfort

Sociální zařízení EVO Comfort - oddělený sprchový kout

2021

Napsali o nás

Pravidelně se objevujeme ve známých karavanových a cestovatelských magazínech, kde často přinášíme své poznatky a zkušenosti pro nadšence i širokou veřejnost. Chystáme se také na svou první výstavu a spouštíme Instagramový profil.

2021

První předání

Předáváme svou první obytnou dodávku a společně se svými zákazníky prožíváme pocity štěstí a radosti, přejeme mnoho nových zážitků a nekončící cestu ve vozidle EVO Comfort. Podívejte se sami, jak první předání probíhalo. Do dnes na něj vzpomínáme s úsměvem na rtech.

2021

Bosch Termotechnika

Vytváříme projekt dodávkové přestavby ve formě propagačního vozu pro lídra v oblasti vytápění a ohřevu vodu, navazujeme zajímavou spolupráci s Bosch Termotechnika.

I vy můžete být součástí tohoto příběhu.

Napište nám