Česky English

Napište nám

Můžeme Vám s něčím poradit?
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Děkujeme za návštěvu na FOR CARAVAN

Děkujeme za návštěvu na FOR CARAVANAhoj všichni, kdo jste zavítali na výstavu FOR CARAVAN 2024!

Celá parta z RV Evolution bychom vám chtěli od srdce poděkovat, že jste se přišli podívat k nám. Vaše zvědavé otázky, upřímné zájmy a nadšené úsměvy nás opravdu nakoply a daly naší práci smysl.

Bylo úžasné vidět tolik nadšenců pro cestování a obytná vozidla na jednom místě, sdílet s vámi naše příběhy a plány do budoucna. Každá vaše reakce, pozitivní feedback, ale i konstruktivní kritika nám pomáhají být každý den lepší.

Doufáme, že jsme vám mohli ukázat, co všechno nového a vzrušujícího pro vás chystáme, a že jsme vás možná i trochu inspirovali k dalším cestovatelským dobrodružstvím.

Pokud vás něco napadne po výstavě, máte dotaz nebo jen chcete dát vědět, jak se vám u nás líbilo, neváhejte se ozvat. Jsme tu pro vás, abychom společně tvořili ještě lepší a pohodlnější obytná vozidla pro vaše budoucí výlety.

Těšíme se na další setkání, ať už na další výstavě nebo kdekoli na cestách. Díky, že jste s námi a že děláte komunitu obytných vozidel tak skvělou.

S radostí a těšením na další dobrodružství,

Tým RV Evolution

Vozy k prodeji