Česky English

Napište nám

Můžeme Vám s něčím poradit?
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Do jakých vozů je možné realizovat vestavbu?

  • S dlouholetými zkušenostmi Davida Krse vytváříme vestavbu do téměř všech značek dodávkových automobilů. Nebojíme se ani projektů autobusů, nebo nákladních vozidel.

Mohu přijet s vlastním vozem?

  • Ano, provádíme vestavby do velké škály vozidel. Od menších dodávek, přes ty klasické, až po velké nákladní vozy. Ovšem v rámci spolupráce s našimi partnery, jsme ve většině případů schopni poskytnout lepší financování. 

Lze upravit sériové půdorysy, popřípadě přijít s vlastním návrhem?

  • Samozřejmě! Výrobu obytné dodávky vždy zahajujeme důkladnou konzultací s klientem, kdy dáme dohromady půdorys přesně na míru jeho potřebám a přáním.

Mohu si vybrat materiál a dekory?

  • Tím, že si vyrábíme nábytek a čalounění sami, nabízíme také velké množství materiálů a dekorů. V podstatě jsme limitováni jen Vaší fantazií!

Provádíte i homologaci a zápis do technického průkazu?

  • Společně s obytnou vestavbou na míru samozřejmě provádíme i patřičnou homologaci a zápis do technického průkazu. Na cestách Vás tak nic nepřekvapí.

Jak dlouho to bude trvat?

  • Se stále rostoucí poptávkou po obytných vestavbách se samozřejmě prodlužuje i doba dodání. Vždy záleží na současné výrobní kapacitě, dostupnosti vozidla a složitosti vestavby. Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se.