Česky English

Napište nám

Můžeme Vám s něčím poradit?
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > Servis

Komplexní servis

Opravy a montáž vybavení Vašich obytných vozidel

Ať už se Vám na cestách stala nějaká nepříjemnost, nebo jen potřebujete poradit, v rámci našich služeb nabízíme také komplexní záruční i pozáruční servis a poradenství.

Foto servis

Pravidelný servis

V rámci pravidelného servisu připravujeme vozidla na zimní odstavení, a stejně tak jej znovu připravíme na sezónu. Důkladně vyčistíme interiér, nádrže na vody a provedeme revize plynu, elektřiny i vody. Vše zkontrolujeme a na cestách Vás tak nic nepřekvapí.

Foto servis

Opravy obytných vozů

Vyskytl se problém s některou z Vašich nástaveb? Interiérové, či exteriérové doplňky, potrhané čalounění, solární panely, dáme to do pořádku. Náš tým odborníků poskytne Vašemu vozu péči, jakou bude potřebovat.

Foto servis

Úpravy obytných vozů

Rádi byste vylepšili svou obytnou dodávku o nejnovější vychytávky, nebo upravili třeba i celé půdorysové řešení? Ani to není v rámci našich služeb problém. Provádíme montáž doplňků, solárních panelů, výměny baterií a mnoho dalšího. Vaše individuální přání vždy rádi splníme.

Foto kone

Servis kamiónů pro koně

Nabídněte svým koním a sobě to nejlepší. Protože vášeň pro jezdectví si zaslouží excelentní služby. U nás v RV Evolution najdete obojí.

Foto servis

Profesionální poradenství

Pokud potřebujete poradit, jakým směrem se vydat, sám David Krs Vám pomůže najít cestu. Se svými dvaceti lety zkušeností rád poradí, s čím bude třeba.

Foto servis

Doplňkové služby

V případě zájmu pomůžeme s financováním, nebo pojištěním vozu.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám