Česky English

Napište nám

Můžeme Vám s něčím poradit?
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Nový domov na čtyřech kolech má své nové majitele. Bon voyage!

Nový domov na čtyřech kolech má své nové majitele. Bon voyage!Do nového roku 2023 se nám v RV Evolution podařilo vjet tím správným kolem :) a s radostí jsme předali novým majitelům naše předváděcí obytné vozidlo Ford Transit 4x4! A protože z toho máme my i noví majitelé radost, chceme s Vámi NÁŠ společný příběh sdílet, protože stojí za to!

Z naší garáže do světa vyjíždí se spokojenými zákazníky nové obytné vozidlo. Cestovatelsky laděný Ford Transit skvěle poslouží jejich majitelům na společné cestě za dobrodružstvím a zážitky. Šťastnými vlastníky tohoto vozu je manželský pár z Náchodu, který se chystá procestovat Evropu od severu na jih. Jejich přáním byl nenápadný obytný vůz s pohonem 4x4 navržený a vybavený tak, aby nebyl závislý na službách kempů.

Pojďme si tento domov na cesty představit trochu blíže. Vestavba Fordu Transit 4x4 vychází z naší kategorie obytných vozů EVO Comfort. Při pracích jsme vycházeli i z konkrétních individuálních představ a přání zákazníků. Ford Transit jsme tak obohatili o několik speciálních doplňků ku spokojenosti a komfortu nových majitelů a budoucích cestovatelů.

Tím prvním je vyjímatelné sedadlo pro třetí osobu, které tak umožňuje naším zákazníkům užít si cestování i s dalším spolucestovatelem – parťákem na cestách či stopařem.

Dalším důležitým vylepšením je přídavná nádrž na vodu s celkovou kapacitou až 170 litrů, díky které je zaručena velká zásoba čisté vody a splněno přání manželů svobodně cestovat s co nejmenší nutností řešit doplňování vody.

Technologicky nejvýznamnějším doplňkem tohoto vozidla je elektroinstalace s LiFePO4 baterií s kapacitou 200Ah! Plně nabitá baterie tak novým majitelům na cestách mimo kemp zajistí dostatek energie na vše v pojízdné domácnosti, ke spokojenému užívání všeho nabízeného komfortu ve voze. Baterie dostatečně doplňuje solární panel pro běžné použití vozidla.

Mezi další specifikace vozu patří vnější manipulační světla a ve vybavení interiéru nechybí ani centrální vysavač.

A nyní zajímavosti z průběhu realizace vysněného vozu. Od první konzultace a setkání se zákazníky až po předání obytného vozu uběhlo přibližně půl roku. Tato zakázka byla totiž zajímavá i tím, že jsme v naší dílně pracovali mimo jiné i na vývoji nového půdorysu obytného vozu, včetně nové koupelnové laminátové vaničky.

RV Evolution dbáme na přátelský a lidský přístup a velký důraz klademe osobním konzultacím. Se zákazníky jsme tak před samotnou realizací i v jejím průběhu konzultovali vše pečlivě v průměru 2-4 hodiny, výjimkou u nás ale nejsou ani konzultace trvající 7 hodin. Jde nám především o to se společně naladit na stejnou notu, abych mohli co nejlépe naplnit Vaše očekávání a přání. Do této zakázky jsme se vrhli s nadšením, vše šlo velmi hladce a s profesionalitou nám vlastní :) jsme hotový obytný vůz hrdě předali v lednu novým majitelům. Samotné předání vozu je pro nás ve firmě RV Evolution vždy příjemným setkáním. I v této fázi projektu ale víme, jak je důležité s předáním vozu zbytečně nespěchat a vše novým majitelům důkladně vysvětlit. Předávání tak probíhá cca 3-5 hodin. Majitelé byli nadšení a stejně jako u každé zakázky jsme je velmi rádi ujistili, že tady naše společná spolupráce nekončí. My v RV Evolution se s Vámi – našimi zákazníky – setkáváme a jsme v kontaktu i po předání vozidla v případě například servisních služeb, konzultací, ale i ve sdílení Vašich radostí z dovolené i cest. Vždy nás velmi potěší Vaše zpětná vazba. Stojíme při Vás na Vašich cestách za všech okolností i ve vzdálených koutech světa. :) – viz naše cesta za servisem až na Korsiku.

Přejeme novým majitelům šťastnou cestu a těšíme se na další výzvy za Vašimi splněnými sny!

Tým RV Evolution