Česky English

Napište nám

Můžeme Vám s něčím poradit?
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Zveme Vás na výstavu obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN 2023

Zveme Vás na výstavu obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN 2023Na této již 14. výstavě se budou prezentovat všechny značky obytných automobilů a karavanů zastoupené v Česku, a proto tam nesmíme chybět ani my! Výstavy jsme se zúčastnili i loni a letos se na ní opět těšíme! A na co se můžete od nás z RV Evolution těšit Vy?

Na výstavě budeme mít hned několik úspěšných a originálních typů obytných vozidel EVO. Můžeme prozradit, že mezi nimi nebudou chybět vozy EVO Comfort a EVO Individual v zajímavém provedení a mnoho dalších. Jistě bude na co se dívat a o čem si povídat!

Zajímají Vás obytné vozy? Láká Vás cestování po vlastní ose? Chcete poznávat nová místa nebo dokonce objet a prozkoumat svět na čtyřech kolech? Chcete mít vlastní vůz, který Vás doveze do vzdálených koutů světa a zároveň Vám bude domovem na Vašich cestách za dobrodružstvím a zážitky?

Pokud ano, přijďte se za námi podívat 17. – 19. března 2023 na výstavu Obytných vozů na letenské výstaviště. My z RV Evolution tam budeme! Najdete nás v Hale 5. Rádi si s Vámi o vašich plánech popovídáme, ukážeme Vám naše vystavované vozy a poradíme s výběrem Vašeho vysněného vozu.

KDY: 17. – 19. března 2023 (pátek–sobota: 10.00 - 18.00 hod a neděle: 10.00 - 17.00 hod)

KDE: letňanské výstaviště PVA EXPO Praha (Beranových 667, Praha 9 – Letňany), my budeme v HALE 5